• Відкриті торги
  • КЕП

ковбаси та мясо тушковане

Оголошено тендер

211 000.00 UAH
Номер: 312b633a47f548eaa53a6952231d10fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-09-009562-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
Замовник: Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
Очікувана вартість: 211 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ковбаси та мясо тушковане
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 09.12.2019 20:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума211 000.00 UAH