-
Відкриті торги
-
КЕП
М"ясопродукти
112 332.00
UAH з ПДВ
Номер:
26a7414ad7e34f75ad676f2a341c16ac
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-09-003915-b-a1
Замовник:
Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Контактна особа:
Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423,380952775666 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
10/230/т
Дата підписання:
21.01.2020 09:00
Період дії договору:
21.01.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
112 332.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 722.00 UAH)
Оплачено:
112 332.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 18 722.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаси та м"ясо тушковане
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
708f763831d441cb875acfdbf9996ebc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.06.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9a881a5306704783bcc18831984f4fda
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
14.12.2020 08:00
Статус:
Опубліковано