-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хлібопродукти свіжоспечені
Тендер Prozorro UA-2019-12-09-002467-c
Адреси постачання- навчальні заклади Біляївської міської ради
Завершена
276 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 768.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 768.00 UAH
Номер:
ed429d8e7f744a9390c1f87eb70af670
Внутрішній номер закупівлі:
4138989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-09-002467-c
Замовник:
Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Біляївс
×
-
Код ЄДРПОУ:
40203901
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська область, БІЛЯЇВКА, вулиця Костіна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Журенко Наталія Олександрівна (04852)2-57-19 zakupki.bel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
276 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 768.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2019 16:52 - 15.12.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2019 16:52 - 25.12.2019 09:00
Аукціон:
26.12.2019 11:48 - 26.12.2019 12:09
Період кваліфікації:
26.12.2019 12:09 - 03.01.2020 14:22
Період завантаження договору:
26.12.2019 12:09 - 15.01.2020 12:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хлібопродукти свіжоспечені
Кількість
18180 кілограм
Період постачання
16.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
67600, Україна, Одеська область, БІЛЯЇВКА, Навчальні заклади Біляївської міської ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОДЕСЬКА ПАЛЯНИЦЯ"
Оскарження: 26.12.2019 12:09 - 14.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32933489
-
Контактна особа:
Иван +380672519461 zorilo_2011@mail.ru
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул.Миколи Боровського.41/43
Оскарження: 26.12.2019 12:09 - 14.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
246 294.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
246 294.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2020 14:22
Документи
59
Скарги
0
ФОП "КАРПУСЬ АЛЛА ГРИГОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2354201401
-
Контактна особа:
Алла Карпусь +380634965397 carpuz@ukr.net
-
Адреса:
65123, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА САХАРОВА, будинок 28, квартира 104
Початкова пропозиція
276 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
e0c50cd5a5284616be17776943156a08
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-09-002467-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ОДЕСЬКА ПАЛЯНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32933489
-
Контактна особа:
Иван +380672519461 zorilo_2011@mail.ru
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул.Миколи Боровського.41/43
Номер договору:
9
Сума договору:
83 831.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
69 859.92 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.01.2020 12:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
21.01.2020 12:00
Статус:
Виконаний