• Відкриті торги
  • КЕП

Хлібопродукти свіжоспечені

Оголошено тендер

276 800.00 UAH
Номер: a7ba2b28e72c403aa521e8beaaa1b573
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-09-005087-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Біляївс
Замовник: Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Біляївс
Очікувана вартість: 276 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хлібопродукти свіжоспечені
Примітки: 09.12.2019 - 276800,00
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 09.12.2019 16:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет Автономної Республіки Крим
Опис
Сума276 800.00 UAH