-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлібопродукти свіжоспечені
83 831.90
UAH з ПДВ
Номер:
e0c50cd5a5284616be17776943156a08
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-09-002467-c-c1
Замовник:
Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Біляївс
×
-
Код ЄДРПОУ:
40203901
-
Контактна особа:
Журенко Наталія Олександрівна (04852)2-57-19 zakupki.bel@ukr.net
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська область, БІЛЯЇВКА, вулиця Костіна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ОДЕСЬКА ПАЛЯНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32933489
-
Контактна особа:
Иван +380672519461 zorilo_2011@mail.ru
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул.Миколи Боровського.41/43
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
9
Дата підписання:
21.01.2020 12:00
Період дії договору:
21.01.2020 12:00 - 31.03.2021 00:00
Сума договору:
83 831.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 971.98 UAH)
Оплачено:
83 831.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 971.98 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хлібопродукти свіжоспечені
Кількість
18180 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
67600, Україна, Відповідно до документації, Навчальні заклади Біляївської міської ради
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 2
- Зміна №3 3
- Зміна №4 4
- Зміна №5 5
- Зміна №6 6
- Зміна №7 7
- Зміна №8 8
- Зміна №9 9
- Зміна №10 10
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
15d0a780e8064d818fd583fb58f4c40a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі у зв'язку зі зменшеннями кошторисних призначень
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.05.2020 15:01
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8cde6628a86a43f4835b240f4ccc8862
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.07.2020 15:11
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0204de0987ec4c1e96be5e004fae9895
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.09.2020 08:57
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
889f690c85074a3ab41c78dcff69aae0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.10.2020 15:39
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4869977e331749d4a9f23b05ddc0b58f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
20.11.2020 13:42
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
61e2e2158f934cb2ad71066deb9a9f42
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни товару на 10 %
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
18.12.2020 12:28
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2dc23379429f431b8938e32ff5b6a0d5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
26.12.2020 11:46
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8b40964f9430415f9a0caa2ac8c63f15
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Подовження терміну дії договору
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 11:51
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7c52e0edb4ab4d9f8050ca0656365ddd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Приєднання нових об'єктів
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
20.01.2021 14:47
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c9ebeb459c9b48479497b49966f8a106
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшено ціну договору на 20 %, приєднання нових об'єктів
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
20.01.2021 14:49
Статус:
Опубліковано