• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба хек)

Закупівля здійснюється на 2020 рік

Завершена

552 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 11 040.00 UAH
Номер: 85bc1522fd294c2d8ef083d8c93142d1
Внутрішній номер закупівлі: 4129479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-06-003255-b   
Замовник: Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
Контактна особа: Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 552 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 040.00 UAH
Період уточнення: 06.12.2019 15:43 - 13.12.2019 15:48
Період прийому пропозицій: 06.12.2019 15:43 - 23.12.2019 15:48
Аукціон: 24.12.2019 12:30 - 24.12.2019 12:51
Період кваліфікації: 24.12.2019 12:51 - 27.12.2019 10:30
Період завантаження договору: 24.12.2019 12:51 - 13.01.2020 12:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба хек)
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 7000 кілограм
Період постачання 01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 31100, Україна, Відповідно до документації, Старокостянтинів, Дошкільні навчальні заклади На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мудрик О.О.

Оскарження: 24.12.2019 12:51 - 07.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 441 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
441 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2019 10:30
Документи 9
Скарги 0
ПП "Балтіка"
Початкова пропозиція 541 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
504 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: de2dcec2f9ea430db59a53623e6e24e0
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-06-003255-b-a1
Постачальник: ФОП Мудрик О.О.
Номер договору: 15-2020
Сума договору: 529 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 441 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.01.2020 00:00 - 05.04.2021 23:59
Дата підписання: 15.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний
rar
договір.rar
jpg
ДУ риба.jpg
jpg
ДУ(курятина) 001.jpg
jpg
ДУ риба.jpg
jpg
ДУ риба.jpg
jpg
ДУ 15-2020.jpg
p7s
sign.p7s