-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба хек)
529 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
de2dcec2f9ea430db59a53623e6e24e0
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-06-003255-b-a1
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Мудрик О.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2716322936
-
Контактна особа:
Мудрик Олег Олексійович +380674921704 elena261990@hotmail.com
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул.Миру 1/149, кв.12
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
15-2020
Дата підписання:
15.01.2020 00:00
Період дії договору:
15.01.2020 00:00 - 05.04.2021 23:59
Сума договору:
529 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 88 200.00 UAH)
Оплачено:
529 198.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 88 199.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба хек)
Кількість
5917 кілограм
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 1
- Зміна №3 2
- Зміна №4 3
- Зміна №5 5
- Зміна №6 6
- Зміна №7 1
- Зміна №8 протокол від 02.04.2021 року
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0599b4054a444e91b762388e41c3bf3b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ринкової ціни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
02.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
14e018a8df6a42c3921b0ac4bf9cd56e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ринкової ціни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
02.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
7a8c72af9df145ecb940cbf6982b1c2d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ринкової ціни
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
31.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a5f84e4e5ad04c8b80c5ed0d9d6412d3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ринкової ціни
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
25.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
b8d4c8302625485686e846d9d3f56b72
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ринкової ціни
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
27.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
1fba15a9656d411b96547315300e0666
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження терміну для проведення тендеру
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
ce41eeed70484d1f89f4aeefc3100633
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.8 ч. 4, ч. 5 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.01.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5981c351fc14484198be8e031b72d361
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виправлення технічної помилки в сумі договору в системі закупівлі, яка не була змінена під час публікації додаткової угоди (рішення принято уповноваженою особою від 02.04.2021 року)
Номер додаткової угоди:
протокол від 02.04.2021 року
Дата внесення змін до договору:
02.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано