-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба хек)
Оголошено тендер
552 000.00
UAH
Номер:
50cce81c625044b59abbf8438fa39b3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-06-004155-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
Очікувана вартість:
552 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба хек)
Примітки:
Закупівля на 2020 рік
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.12.2019 15:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума552 000.00 UAH