-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6-ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ПРИРОДНИЙ ГАЗ)
Тендер Prozorro UA-2019-12-06-002140-b
Завершена
550 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
8943568864dc4d9db7026696748c7c5d
Внутрішній номер закупівлі:
4127382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-06-002140-b
Замовник:
Воле-Баранецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369883
-
Адреса:
81422, Україна, Львівська область, Воля-Баранецька, село Воля-Баранецька, Самбірського району, Львівської області
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуч Роман Євстахович +380323641195 volia81422@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
550 020.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2019 13:43 - 13.12.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2019 13:43 - 23.12.2019 09:00
Аукціон:
24.12.2019 12:54 - 24.12.2019 13:15
Період кваліфікації:
24.12.2019 13:15 - 02.01.2020 16:57
Період завантаження договору:
24.12.2019 13:15 - 13.01.2020 13:15
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- Описпротягом 20-ти (двадцяти) днів з моменту отримання рахунка за фактично спожитий газ
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ. Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Кількість
67980 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
81422, Україна, Львівська область, Самбірський район село Воля - Баранецька, за адресами замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 24.12.2019 13:15 - 13.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Оскарження: 24.12.2019 13:15 - 13.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
367 092.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 092.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2020 16:57
Документи
69
Скарги
0
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС +380504285556 KOROP89_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Початкова пропозиція
543 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
543 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
5da273c9ae86497aa3ec156b414e38d8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-06-002140-b-c1
Постачальник:
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Номер договору:
21/01-20
Сума договору:
367 092.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
305 910.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
21.01.2020 00:00
Статус:
Підписаний