• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 09120000-6-ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ПРИРОДНИЙ ГАЗ)

367 092.00 UAH з ПДВ
Номер: 5da273c9ae86497aa3ec156b414e38d8
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-06-002140-b-c1
Замовник: Воле-Баранецька сільська рада
Постачальник: ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 21/01-20
Дата підписання: 21.01.2020 00:00
Період дії договору: 21.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 367 092.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 182.00 UAH)
Оплачено: 90 393.35 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 15 065.56 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ. Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 67980 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 81422, Україна, Львівська область, Самбірський район село Воля - Баранецька, за адресами замовника На карті

Внесені зміни

    Номер: 78faec8dbb3446a383be731a266f31fe
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: на підставі положень статей 6, 202-204, 208. 651, 652, 654. 627-629, 640 Цивільного кодексу України та статей 7, 43, 44, 67, 173-175, 179-182. 188. 190, 199 Еосподарського кодексу України, керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» № 922- VII від 25.12.2015 року, домовились про укладання цієї Додаткової угоди до Договору № 21-01/20 від 21.01.2020р. (далі Додаткова угода та Договір - відповідно), про наступне: 1. Керуючись п. 2 ч.4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922- VII від 25.12.2015 року, з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору, в зв'язку з чим викласти пункти Договору в наступній редакції: 1.1. Викласти п. 1.2. Договору в наступній редакції: 1.2.Річний плановий обсяг постачання газу - до 63,6659тис. куб. м 1.2.Викласти п.3.4. Договору в наступній редакції: «3.4. Загальна сума Договору становить 305 910.00 грн. крім того ПДВ 61 182,00грн., всього з ПДВ - 367 092.00 грн. (Триста шістдесят сім тисяч дев'яносто дві грн.00 кОп.) та розраховується шляхом множення необхідного обсягу газу на ціну газу за 1000 куб .м з ПДВ. Ціна 1 тис. куб. метрів природного газу з урахуванням компенсації вартості послуги доступу до потужності: - У період з моменту підписання договору до 06.09.2020р. - складає 5 400.00 грн.. в тому числі ПДВ 20%: - У період з 07.09.2020р. ро 31.12.2020р. - складає 5 808,00 грн.. в тому числі ПДВ 20% Ціна за 1000 м3 газу враховує усі податки і збори, обов'язкові платежі.» 2. У зв'язку із набранням чинності Постанови № 1611 від 26.08.2020 р. «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» 2.1. Викласти п.2.4. Договору в наступній редакції: « 2.4.Місячний обсяг відбору (споживання) газу Споживачем не повинен перевищувати погоджений обсяг газу більш ніж на ±3%» 2.2. Доповнити Договір пунктом 6.4.1. та 6.4.2.. наступного змісту: «6.4.1. Якщо за підсумками розрахункового періоду фактичний обсяг використаного Споживачем природного газу за добу споживання більше ніж на 3-5% відрізняється від замовленого обсягу газу (позитивний чи негативний небаланс від 3% до 5% включно), Споживач зобов'язаний сплатити Постачальнику штраф у розмірі 10% від вартості обсягу газу, на котрий фактичний обсяг споживання буде відрізнятись від замовленого за кожну добу, в якій зафіксоване таке відхилення. 6.4.2. . У випадку, якщо вказане у п. 6.4.1. Договору відхилення перевищуватиме 5% - Споживач зобов'язаний сплатити Постачальнику штраф у розмірі 20% від вартості обсягу газу, на котрий фактичний обсяг споживання буде відрізнятись від замовленого за кожну добу, в якій зафіксоване таке відхилення.»
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 23.10.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д-угода 1 газ.pdf
    Номер: bbb245b1b4d740318dfccb2f993e5de4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Керуючись п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про Публічні закупівлі» Nº 922- VII вiд 25.12.20 15 року, з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору, в зв'язку з чим викласти пункти Договору в наступній редакції: 1.1. Викласти п. 1.2., 1.3. Договору в наступній редакції: 1.2.Рiчний плановий обсяг постачання газу - до 58,47605 тис. куб. м 1.3.Плановг обсяги постачання газу по місяцях: 1 2.Викласти п.3.4. Договору в наступній редакцгї: «3.4. Загальна сума Договору становить 305 910,00 грн. крем того ПДВ 61 182,00 грн., всього з ПДВ - 367 092,00 грн.(Триста шістдесят сім тисяч дев'яносто дві грн.00 коп.) та розраховується шляхом множення необхідного обсягу газу на ціну газу за 1000 куб.м з ПДВ. Ціна 1 тис. куб. метрів природного газу з урахуванням компенсацiї вартості послуги доступу до потужності: - У період з моменту підписання договору до 06.09.2020р. - складає 5 400,00 грн., в тому числі ПДВ 20о/о; - У період з 07.09.2020р. ро 07.10.2020р. - складає 5 808,00 грн., в тому числі ПДВ 20°/о Цiна за 1000 м3 газу враховує yci податки i збори, обов'язкові платежі. - У період з 08.10.2020р. ро 31.12.2020р. - складае 6 388,80 грн., в тому числі ПДВ 20% Ціна за 1000 м3 газу враховує yci податки i збори, обов'язкові платежі.»
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 30.10.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Zmina_2.pdf