-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6-ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ПРИРОДНИЙ ГАЗ)
Оголошено тендер
550 020.00
UAH
Номер:
1f77c1d9cfa040e49a3d8f08a3e47e95
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-06-003508-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Воле-Баранецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369883
Замовник:
Воле-Баранецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369883
Очікувана вартість:
550 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09120000-6-ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ПРИРОДНИЙ ГАЗ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
06.12.2019 12:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума550 020.00 UAH