-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сульфат алюмінію технічний очищений
Тендер Prozorro UA-2019-12-05-002692-b
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер:
9d4bd4e5aab047eb8ebb70781b7501be
Внутрішній номер закупівлі:
4120199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-05-002692-b
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
35420080
-
Адреса:
84100, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ КАЛІНІНА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Шевчук +380953534531 kpslavgorvodokanal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24313123-9 Сульфат алюмініюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 750.00 UAH
Період уточнення:
05.12.2019 15:29 - 10.12.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2019 15:29 - 20.12.2019 16:00
Аукціон:
23.12.2019 15:04 - 23.12.2019 15:25
Період кваліфікації:
23.12.2019 15:25 - 02.01.2020 11:22
Період завантаження договору:
23.12.2019 15:25 - 12.01.2020 15:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за товар здійснюються шляхом відстрочки платежу до 30 календарних днів після поставки Постачальником товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сульфат алюмінію технічний очищений
Кількість
50 тонни
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул Вчительська ( колишня Калініна ) № 9
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНВІРОТЕХ-ІНЖИНІРІНГ"
Оскарження: 23.12.2019 15:25 - 13.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40229151
-
Контактна особа:
Бельков Ілля Львович +380567362992 main@envirotech-engineering.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Князя Володимира Великого 16,офіс 93
Оскарження: 23.12.2019 15:25 - 13.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
544 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
542 230.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2020 11:22
Документи
42
Скарги
0
ТОВ НВП "НЕОСИНТЕЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38391550
-
Контактна особа:
Кушнір Тетяна Михайлівна +380442840449 office.neosintez@gmail.com
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, Київ, вул. Василя Сурікова, 3, корп.37
Початкова пропозиція
547 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
544 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
17438d9ee11d431f8e2d702767ff8782
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-05-002692-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ЕНВІРОТЕХ-ІНЖИНІРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40229151
-
Контактна особа:
Бельков Ілля Львович +380567362992 main@envirotech-engineering.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Князя Володимира Великого 16,офіс 93
Номер договору:
01-15.20
Сума договору:
542 230.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
451 858.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.01.2020 08:40
Статус:
Підписаний