• Відкриті торги
  • КЕП

Сульфат алюмінію технічний очищений

542 230.00 UAH з ПДВ
Номер: 17438d9ee11d431f8e2d702767ff8782
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-05-002692-b-c1
Замовник: КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ""
Постачальник: ТОВ "ЕНВІРОТЕХ-ІНЖИНІРІНГ"
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Номер договору: 01-15.20
Дата підписання: 15.01.2020 08:40
Період дії договору: 15.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 542 230.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 90 371.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сульфат алюмінію технічний очищений
Код ДК 021:2015: 24313123-9 Сульфат алюмінію
Кількість 50 тонни
Період постачання 01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул Вчительська ( колишня Калініна ) № 9 На карті

Внесені зміни

    Номер: 81b12e503f3d49b6ad963c062ab1a88f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2020 07:44
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп.сульфат.pdf
p7s
sign.p7s