-
Відкриті торги
-
КЕП
Сульфат алюмінію технічний очищений
Оголошено тендер
550 000.00
UAH
Номер:
7633204f88e641628df6c0c2c56df75b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-10-31-003728-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35420080
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
35420080
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сульфат алюмінію технічний очищений
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
24313123-9 Сульфат алюмінію
Дата опублікування:
31.10.2019 15:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума550 000.00 UAH