-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дріт зварювальний в котушках К-300
Тендер Prozorro UA-2016-07-26-000035-c
Завершена
3 601 873.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 009.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 009.37 UAH
Номер:
51164ed2f00a4a18a27bb8fbaa1ecc1a
Внутрішній номер закупівлі:
410928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-07-26-000035-c
Замовник:
Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123439
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська обл., Стрий, м.Стрий, вул.Зубенка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Барух В. +380636503762 tender@swrz.com.ua http://www.swrz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44315200-3 Зварювальні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 601 873.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 009.37 UAH
Період уточнення:
26.07.2016 10:13 - 31.07.2016 16:30
Період прийому пропозицій:
26.07.2016 10:13 - 10.08.2016 16:30
Аукціон:
11.08.2016 15:04 - 11.08.2016 15:25
Період кваліфікації:
11.08.2016 15:25 - 15.08.2016 15:02
Період завантаження договору:
15.08.2016 14:57 - 04.09.2016 14:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріт зварювальний в котушках К-300
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
134 тонни
Період постачання
до 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Публичное Акционерное Общество "Днепрометиз"
Оскарження: 11.08.2016 15:25 - 26.08.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
05393145
-
Контактна особа:
Публичное Акционерное Общество "Днепрометиз" +380563762667 va.belyaev@dm.severstalmetiz.com http://dneprometiz.com.ua
-
Адреса:
Україна, г.Днерпопетровск, пр-кт им. Газеты "Правда" 20, Укрина, 49000
Оскарження: 11.08.2016 15:25 - 26.08.2016 00:00
Початкова пропозиція
3 169 158.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 029 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.08.2016 14:57
Документи
17
Скарги
0
МЕТИЗ-ТРЕЙД
Оскарження: 15.08.2016 14:57 - 26.08.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31380102
-
Контактна особа:
МЕТИЗ-ТРЕЙД +380612126126 metiz-trade@ukr.net http://metiztrade.com
-
Адреса:
Україна, Запоріжжя. вул. Артема 67 к 55
Оскарження: 15.08.2016 14:57 - 26.08.2016 00:00
Початкова пропозиція
3 599 628.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 045 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.08.2016 15:02
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
fa9e4daf59fc4f69917fafecbc84c145
Ідентифікатор договору:
UA-2016-07-26-000035-c-c1
Постачальник:
МЕТИЗ-ТРЕЙД
×
-
Код ЄДРПОУ:
31380102
-
Контактна особа:
МЕТИЗ-ТРЕЙД +380612126126 metiz-trade@ukr.net http://metiztrade.com
-
Адреса:
Україна, Запоріжжя. вул. Артема 67 к 55
Номер договору:
СВРЗ-03-22-16-52/Ю
Сума договору:
3 551 746.32 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Дата підписання:
31.08.2016 00:00
Статус:
Підписаний