• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дріт зварювальний в котушках К-300

Завершена

3 601 873.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 009.37 UAH
Період уточнення: 26.07.2016 10:13 - 31.07.2016 16:30
Відповідь надана

Пересмотрение цены

Номер: 98b48996c2ff4c9089b8225f95208dc8
Дата опублікування: 27.07.2016 13:52
Опис: Добрый день. В связи с последними событиями на рынке сварочных материалов Украины просим Вас пересмотреть стоимость единицы продукции, в связи с тем, что на данный момент Ваша цена не соответствуют рыночной на 45 - 48%.
Відповідь: Добрий день. Перегляд вартості продукції непередбачається.
Відповідь надана

Вид котушки

Номер: 18e56ddadd8c406d95700b17bb9f02ec
Дата опублікування: 26.07.2016 16:37
Опис: Добрий день. Прошу повідомити, який тип котушки Вам необхідний. Металева, або пластикова? А також прошу уточнити дріт повинен бути обміднений, або ні?
Відповідь: Добрий день. Немає значення чи металева чи пластикова, тільки обов'язково К-300. Дріт повинен бути необміднений.