-
Відкриті торги
-
КЕП
Дріт зварювальний в котушках К-300
3 551 746.32
UAH з ПДВ
Номер:
fa9e4daf59fc4f69917fafecbc84c145
Ідентифікатор договору:
UA-2016-07-26-000035-c-c1
Замовник:
Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123439
-
Контактна особа:
Барух В. +380636503762 tender@swrz.com.ua http://www.swrz.com.ua
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська обл., Стрий, м.Стрий, вул.Зубенка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
МЕТИЗ-ТРЕЙД
×
-
Код ЄДРПОУ:
31380102
-
Контактна особа:
МЕТИЗ-ТРЕЙД +380612126126 metiz-trade@ukr.net http://metiztrade.com
-
Адреса:
Україна, Запоріжжя. вул. Артема 67 к 55
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Номер договору:
СВРЗ-03-22-16-52/Ю
Дата підписання:
31.08.2016 00:00
Сума договору:
3 551 746.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 551 746.32 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріт зварювальний в котушках К-300
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
144 тонни
Період постачання
до 31.12.2016
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ea639ddc09144ec682e00b4dc78be851
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку із збільшенням Постачальником ціни.
Номер додаткової угоди:
СВРЗ-03-22-16-52/Ю
Дата внесення змін до договору:
23.11.2016 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8944b1a9f8034eedbaeedb183f6515bd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії договору на строк достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2017р., в обсязі що не перевищує 20% суми визначеної в договорі.
Номер додаткової угоди:
СВРЗ-03-22-16-52/Ю
Дата внесення змін до договору:
30.12.2016 00:00
Статус:
Опубліковано