-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15220000-6 — Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба морожена, хек б/г)
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-000850-a
Завершена
510 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 255.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 255.00 UAH
Номер:
3e566125b33b46d0a3d536b7680b0c38
Внутрішній номер закупівлі:
4103810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-03-000850-a
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніконова Любов Георгіївна +380956227032 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
510 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
255.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2019 15:38 - 13.12.2019 15:43
Період прийому пропозицій:
03.12.2019 15:38 - 23.12.2019 15:43
Аукціон:
24.12.2019 13:09 - 24.12.2019 13:30
Період кваліфікації:
24.12.2019 13:30 - 28.12.2019 10:28
Період завантаження договору:
24.12.2019 13:30 - 13.01.2020 13:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПісляоплата протягом 10 робочих днів за фактично поставлений товар
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 15220000-6 — Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба морожена, хек б/г)
Кількість
6000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Курилкіна Світлана Олександрівна
Оскарження: 24.12.2019 13:30 - 08.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002816307
-
Контактна особа:
Курилкіна Світлана Олександрівна +380674379172 kur.nkah@gmail.com
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Чкалова, буд. 79
Оскарження: 24.12.2019 13:30 - 08.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
507 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
507 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2019 10:28
Документи
18
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола 380501752397, 380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 25
Початкова пропозиція
509 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
509 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
1b5899023b22439a9594c10b23834737
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-03-000850-a-b1
Постачальник:
ФОП Курилкіна Світлана Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002816307
-
Контактна особа:
Курилкіна Світлана Олександрівна +380674379172 kur.nkah@gmail.com
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Чкалова, буд. 79
Номер договору:
9
Сума договору:
375 180.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2020 00:00 - 28.02.2021 23:59
Дата підписання:
10.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний