-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15220000-6 — Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба морожена, хек б/г)
Оголошено тендер
510 000.00
UAH
Номер:
b347ee2a4bd94d879e5b4bb928431fb2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-02-002364-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
Очікувана вартість:
510 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15220000-6 — Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба морожена, хек б/г)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.12.2019 11:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума510 000.00 UAH