-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15220000-6 — Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба морожена, хек б/г)
375 180.00
UAH без ПДВ
Номер:
1b5899023b22439a9594c10b23834737
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-03-000850-a-b1
Замовник:
КЗ Відділ освіти Новокаховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146682
-
Контактна особа:
Ніконова Любов Георгіївна +380956227032 nkfinosvita@i.ua http://www.nkmetka.gov.ua
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Історична 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Курилкіна Світлана Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3002816307
-
Контактна особа:
Курилкіна Світлана Олександрівна +380674379172 kur.nkah@gmail.com
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Чкалова, буд. 79
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
9
Дата підписання:
10.01.2020 00:00
Період дії договору:
10.01.2020 00:00 - 28.02.2021 23:59
Сума договору:
375 180.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
375 180.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 15220000-6 — Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба морожена, хек б/г)
Кількість
4440 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0ac8f66fde934dd8b7ba0afea44789ad
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
cc5ea78e4a3d4aa19d98e6f3990e56c7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
fcd8492d579442eab0156e7f8df8d06c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
09.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4dd3d260763d4207a90ac074241bd327
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
4438b0c60c9c4352ae4c3b35a082f2d4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
3/1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано