-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-000337-a
(послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (121948 д/дні), учнів пільгових категорій (18060 д/дні) та вихованців дошкільних відділень від 0 до 6 років ( 13072 д/дні))
Торги відмінено
4 635 867.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 46 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 46 400.00 UAH
Номер:
c2f40f7c20df4c41ba14e77ce4f598d1
Внутрішній номер закупівлі:
4100683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-03-000337-a
Замовник:
Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143761
-
Додаткова контактна особа:
Бабенко Ганна Валентинівна +380980022644
-
Адреса:
09600, Україна, Київська область, Рокитне, вул. Заводська ,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Ганна Валентинівна +380456251371 osvitark@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 635 867.84 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
46 400.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2019 11:45 - 24.12.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2019 11:45 - 03.01.2020 09:00
Аукціон:
з 10.02.2020 12:57
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (121948 д/дні), учнів пільгових категорій (18060 д/дні) та вихованців дошкільних відділень від 0 до 6 років ( 13072 д/дні))
Кількість
153080 доза
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
b2f12b9740ce41a6b83e0a9212baabd6
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
відповідно аб.2 п.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відміняє торги уразі «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель»
Дата опублікування:
02.01.2020 16:37
Дата виконання:
02.01.2020 16:37
Статус:
Виконано