-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (122000 д/дні), учнів пільгових категорій (18000 д/дні) та вихованців дошкільних відділень від 0 до 6 років ( 13000 д/дні))
Оголошено тендер
4 635 867.84
UAH
Номер:
be301d5534164e72b87afb98336e15e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-03-000727-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143761
Замовник:
Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143761
Очікувана вартість:
4 635 867.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (122000 д/дні), учнів пільгових категорій (18000 д/дні) та вихованців дошкільних відділень від 0 до 6 років ( 13000 д/дні))
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.12.2019 11:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (122000 д/дні), учнів пільгових категорій (18000 д/дні) та вихованців дошкільних відділень від 0 до 6 років ( 13000 д/дні))
Кількість
153080
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 635 867.84 UAH