-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-000337-a
(послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (121948 д/дні), учнів пільгових категорій (18060 д/дні) та вихованців дошкільних відділень від 0 до 6 років ( 13072 д/дні))
Торги відмінено
4 635 867.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 46 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 46 400.00 UAH
Період оскарження:
03.12.2019 11:45 - 30.12.2019 00:00
Нічого не знайдено.