-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-000320-c
Завершена
1 042 038.55
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
082192892a054f37a839ef732d10b957
Внутрішній номер закупівлі:
4100343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-03-000320-c
Замовник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район місто Гнівань, Соборна 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каперіс Альона Оександрівна +380682880771 kucozo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 042 038.55 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2019 11:20 - 09.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2019 11:20 - 19.12.2019 00:00
Аукціон:
19.12.2019 14:33 - 19.12.2019 14:54
Період кваліфікації:
19.12.2019 14:54 - 24.12.2019 17:18
Період завантаження договору:
19.12.2019 14:54 - 08.01.2020 14:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
348142 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Тиврівський район та Жмеринський район, навчальні заклади (заклади освіти, дошкільні навчальні заклади, Гніванська дитяча музична школа, відділ освіти Гніванської міської ради, комунальна установа « Гніванський центр з обслуговування закладів освіти», комунальна установа « Гніванський методичний кабінет», центр позашкільної освіти « Простір»)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АС"
Оскарження: 19.12.2019 14:54 - 04.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Олексій Червов +380504285556 kondratova82_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, місто Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Оскарження: 19.12.2019 14:54 - 04.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
814 652.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
814 652.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2019 17:18
Документи
78
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Електро Прайм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42608359
-
Контактна особа:
Паньків Ярослав 380962286624, 380987575879 electroprime.office@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Лазаренка, будинок 2, офіс 65
Початкова пропозиція
825 096.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
825 096.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
b28ebd5cdbf243d1a0fd9509eee2f838
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-03-000320-c-b1
Постачальник:
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Олексій Червов +380504285556 kondratova82_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, місто Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Номер договору:
1063(20)Е
Сума договору:
598 449.56 UAH з ПДВ
Сума договору:
498 707.97 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.01.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання:
08.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний