• Відкриті торги
  • КЕП

електрична енергія

598 449.56 UAH з ПДВ
Номер: b28ebd5cdbf243d1a0fd9509eee2f838
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-03-000320-c-b1
Замовник: Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
Постачальник: ТОВ "АС"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: 1063(20)Е
Дата підписання: 08.01.2020 00:00
Період дії договору: 08.01.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Сума договору: 598 449.56 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 99 741.59 UAH)
Оплачено: 598 449.56 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 99 741.59 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 348142 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 00000, Україна, Вінницька область, Тиврівський район та Жмеринський район, навчальні заклади (заклади освіти, дошкільні навчальні заклади, Гніванська дитяча музична школа, відділ освіти Гніванської міської ради, комунальна установа « Гніванський центр з обслуговування закладів освіти», комунальна установа « Гніванський методичний кабінет», центр позашкільної освіти « Простір») На карті

Внесені зміни

    Номер: 9e8e557fcbb0458cb5639ba5ec0b585c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 11.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода.pdf
    Номер: 2b3153fd0cfe4fc2a8be02d2151ac9af
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна реквізитів Споживача.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 15.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода.pdf
    Номер: 8337d560453a4630ad06c2f5ed461023
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна встановлених згідно із законодавством регульованих цін (тарифів) і нормативів
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 04.08.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода.pdf
    Номер: 0d72d50eeae1413fb698c04e4a175d17
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 23.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода.pdf
    Номер: b9249a2bf73a47a1bac532757fe5ad8a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: продовження строку дії договору на наступний рік
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
1063 ду5.pdf
    Номер: e1df6995b91348ddab6d310d667d1946
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: визначення суми додаткової угоди 20%
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 18.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду 6 до дог 1063(20)Е.pdf
    Номер: 0126076a337a4411804067dbcc3bf0bf
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 08.02.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода.pdf
pdf
ду 6 до дог 1063(20)Е.pdf