-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
1 042 038.55
UAH
Номер:
83b76687754441ad950600991b02f36e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-03-000648-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
Замовник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
Очікувана вартість:
1 042 038.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
03.12.2019 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 042 038.55 UAH