-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-000991-b
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Завершена
2 668 255.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 341.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 341.28 UAH
Номер:
de5d60ea3ddc4fb0b56cfcc066f74dec
Внутрішній номер закупівлі:
4099860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-03-000991-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996668
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матвієв Богдан Михайлович 380322385890 5kmkl_uoz_lviv@ukr.net http://k5mkl.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 668 255.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 341.28 UAH
Період уточнення:
03.12.2019 10:44 - 09.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2019 10:44 - 19.12.2019 00:00
Аукціон:
19.12.2019 11:29 - 19.12.2019 11:50
Період кваліфікації:
19.12.2019 11:50 - 24.12.2019 12:36
Період завантаження договору:
19.12.2019 11:50 - 08.01.2020 11:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата газу за Договором здійснюється Споживачем в розмірі 100% (сто відсотків) за фактично переданий Постачальником газ за місяць .
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Кількість
285070 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 19.12.2019 11:50 - 04.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Оскарження: 19.12.2019 11:50 - 04.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 138 025.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 138 025.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2019 12:36
Документи
114
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "РГК ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38863790
-
Контактна особа:
Севостьянова Ганна 380505953545, 380505953545 Ganna.Sevostyanova@rgctrading.com.ua
-
Адреса:
01601, Україна, місто Київ, Київ, вул. Мечникова, буд. 2, літера «А», 21 поверх
Початкова пропозиція
2 280 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 280 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
dfe99e94d9f04055a9b07a7dea891533
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-03-000991-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Номер договору:
41АВ797-27-20
Сума договору:
154 574.83 UAH з ПДВ
Сума договору:
128 812.36 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний