-
Відкриті торги
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
2 668 255.00
UAH
Номер:
e908fa654f394c2884935997933efe8e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-03-001875-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996668
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996668
Очікувана вартість:
2 668 255.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Примітки:
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.12.2019 10:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата газу за Договором здійснюється Споживачем в розмірі 100% (сто відсотків)за фактично переданий Постачальником газ за місяць
Сума2 668 255.00 UAH