-
Відкриті торги
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Постачання природного газу на 2020 рік
154 574.83
UAH з ПДВ
Номер:
dfe99e94d9f04055a9b07a7dea891533
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-03-000991-b-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996668
-
Контактна особа:
Матвієв Богдан Михайлович 380322385890 5kmkl_uoz_lviv@ukr.net http://k5mkl.lviv.ua/
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Постачання природного газу на 2020 рік
Номер договору:
41АВ797-27-20
Дата підписання:
10.01.2020 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
154 574.83 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 762.47 UAH)
Оплачено:
154 574.83 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 762.47 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09120000-6 Газове паливо (Природний газ)
Кількість
285070 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
94cbe5f8ead0450389aeaeca7d97eb91
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення загальної суми договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
59d60468fa584835816bd9ed311fd117
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення загальної суми договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a9f412ca9b4d408eb06560b29c373f39
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з допущенною механічною помилкою завантаження договору повторно.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
25.05.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8fbd002dd44849dda94420e580f183e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення загальної суми договору
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано