-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Тендер Prozorro UA-2019-12-02-001724-b
на очікувану вартість
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 453 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 453 дні назад
303 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 518.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 518.00 UAH
Номер:
d7a8728ade114ee3a2d9cf778500cf0c
Внутрішній номер закупівлі:
4094852
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-02-001724-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Губа +30986544334 okzo-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
303 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 518.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2019 14:28 - 07.12.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2019 14:28 - 17.12.2019 16:00
Аукціон:
18.12.2019 11:15 - 18.12.2019 11:36
Період кваліфікації:
18.12.2019 11:36 - 18.12.2019 14:23
Період завантаження договору:
18.12.2019 11:36 - 07.01.2020 11:36
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, вул. ПОКРОВСЬКА, будинок 18
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН - БЕЗПЕКА"
Оскарження: 18.12.2019 11:36 - 29.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35042950
-
Контактна особа:
Смиков Костянтин Анатолійович 380563749494, mail@skorpion-ohrana.dp.ua
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, ПРОСПЕКТ ПУШКІНА, БУД.11,ОФІС 79
Оскарження: 18.12.2019 11:36 - 29.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
269 485.11 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 485.11 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.12.2019 14:23
Документи
43
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СБ-БУЛАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38434033
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СБ-БУЛАТ" 0675669440 SB-BULAT@UKR.NET
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Новокодацький район, ВУЛИЦЯ КУРИЛЬСЬКА, будинок 13
Початкова пропозиція
292 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
292 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
202d8547df5540bb87d2fe53729e532a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-02-001724-b-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН - БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35042950
-
Контактна особа:
Смиков Костянтин Анатолійович 380563749494, mail@skorpion-ohrana.dp.ua
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, ПРОСПЕКТ ПУШКІНА, БУД.11,ОФІС 79
Номер договору:
2
Сума договору:
269 485.11 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
01.01.2020 15:00
Статус:
Виконаний