-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
269 485.11
UAH без ПДВ
Номер:
202d8547df5540bb87d2fe53729e532a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-02-001724-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Контактна особа:
Ольга Губа +30986544334 okzo-internat@ukr.net
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН - БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35042950
-
Контактна особа:
Смиков Костянтин Анатолійович 380563749494, mail@skorpion-ohrana.dp.ua
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, ПРОСПЕКТ ПУШКІНА, БУД.11,ОФІС 79
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
2
Дата підписання:
01.01.2020 15:00
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
269 485.11 UAH без ПДВ
Оплачено:
269 485.11 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, вул. ПОКРОВСЬКА, будинок 18
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8ef9f9ef1d634d759e68010c9605ab62
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна реквізитів
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.01.2020 13:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5116d975bbd743ed83b4fcd63026c39e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна назви Замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
10.08.2020 10:00
Статус:
Опубліковано