-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона території та майна)
Тендер Prozorro UA-2019-12-02-001724-b
на очікувану вартість
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 453 дні назад
303 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 518.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 518.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2019 14:28 - 07.12.2019 16:00
Відповідь надана
Флюроографія
Номер:
5b7fa0a0628d40358606101468e4409f
Дата опублікування:
06.12.2019 23:50
Опис:
Шановний замовник!
Якщо проходження флюроографії є у медичній довідці, це буде підтвердженням вашої вимоги?
Відповідь:
Доброго дня, так буде.
Дата відповіді:
09.12.2019 09:43