-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2019-11-29-001093-b
Завершена
3 142 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 711.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 711.00 UAH
Номер:
b9c074bfedec4538906deaa637a21d61
Внутрішній номер закупівлі:
4087495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-29-001093-b
Замовник:
КУ Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
36789395
-
Адреса:
74502, Україна, Херсонська область, смт Велика Лепетиха, вул. Миру, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мальцева Юлія Володимирівна +380554321065 vlep_edu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 142 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 711.00 UAH
Період уточнення:
29.11.2019 12:51 - 04.12.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2019 12:51 - 14.12.2019 14:00
Аукціон:
16.12.2019 13:11 - 16.12.2019 13:38
Період кваліфікації:
16.12.2019 13:38 - 19.12.2019 09:15
Період завантаження договору:
16.12.2019 13:38 - 05.01.2020 13:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Кількість
1050000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
74500, Україна, Херсонська область, Великолепетиський район, Заклади освіти Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Електро Прайм"
Оскарження: 16.12.2019 13:38 - 30.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42608359
-
Контактна особа:
Паньків Ярослав 380962286624, 380987575879 electroprime.office@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Лазаренка, будинок 2, офіс 65
Оскарження: 16.12.2019 13:38 - 30.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 890 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 874 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.12.2019 09:15
Документи
24
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Осташко Юлія 380512776040, 380992490470 ostashko_u@energy.mk.ua
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Початкова пропозиція
1 968 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 889 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Олексій Червов +380504285556 kondratova82_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, місто Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
2 488 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 488 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
a3f7feaf09c04d518d7738ff908eca39
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-29-001093-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Електро Прайм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42608359
-
Контактна особа:
Паньків Ярослав 380962286624, 380987575879 electroprime.office@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Лазаренка, будинок 2, офіс 65
Номер договору:
1
Сума договору:
1 872 465.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 560 387.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
03.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний