• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021-2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Постачання електричної енергії)

1 872 465.00 UAH з ПДВ
Номер: a3f7feaf09c04d518d7738ff908eca39
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-29-001093-b-a1
Замовник: КУ Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Електро Прайм"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: 1
Дата підписання: 03.01.2020 00:00
Період дії договору: 03.01.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 1 872 465.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 312 077.50 UAH)
Оплачено: 1 872 465.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 312 077.50 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 984969.015 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 74500, Україна, Херсонська область, Великолепетиський район, Заклади освіти Замовника На карті

Внесені зміни

    Номер: e099f6d253054a04b8ae952d023b67b5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 23.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
img20200123_14415301.pdf
    Номер: 54a31d257a424a2b9b027b1c849e0a5b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Пункт 2.3 Договору викласти в наступній редакції: « 2.3. Найменування, одиниці вимірювання Товару визначаються умовами Договору, обсяг закупівлі електричної енергії становить: 984 969,015 кВт/год» Пункт 4.1. Договору викласти в наступній редакції: «4.1. Ціна за 1 кВт. год. електричної енергії за цим договором становить : - З 01.01.2020р. 1,4875 грн. без ПДВ, ПДВ 0,2975 грн., разом з ПДВ 1,785 грн. - З 01.02.2020р. 1,63(3) грн. без ПДВ, ПДВ 0,32(6) грн., разом з ПДВ 1,96 грн» Пункт 4.2. Договору викласти в наступній редакції: « Загальна вартість цього Договору становить: 1 560 387,50 грн. (Один мільйон п’ятсот шістдесят тисяч триста вісімдесят сім грн. 50 коп.), крім того ПДВ - 312 077,50 грн. (Триста дванадцять тисяч сімдесят сім грн. 50 коп.), разом з ПДВ - 1 872 465,00 грн. (Один мільйон вісімсот сімдесят дві тисячі чотириста шістдесят п’ять грн. 00 коп). З яких: 331 853 кВт з ресурсу споживання січень 2020року на загальну суму 592 357,61 грн. з ПДВ (П'ятсот дев'яносто дві тисячі триста п'ятдесят сім гривень 61 копійка) по ціні 1,785 грн. з ПДВ за 1 кВт/год. 653 116,015 кВт з ресурсу споживання лютий 2020року - грудень 2020 року на загальну суму 1 280 107,39 грн. з ПДВ (Один мільйон двісті вісімдесят тисяч сто сім гривень 39 копійок) по ціні 1,96 грн. з ПДВ за 1 кВт/год.». Зобов’язання сторін, по даній додатковій угоді, відповідно ч. З ст. 631 Цивільного кодексу України виникають з 01 лютого 2020р.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 16.03.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
img20200316_14134339.pdf
    Номер: 76cebdb7091f41538d5d66c8fd2931c0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Пункт 2.3 Договору викласти в наступній редакції: « 2.3. Найменування, одиниці вимірювання Товару визначаються умовами Договору, обсяг закупівлі електричної енергії становить: 949 657 кВт/год» Пункт 4.1. Договору викласти в наступній редакції: «4.1. Ціна за 1 кВт. год. електричної енергії за цим договором становить : - З 01.01.2020р. 1,4875 грн. без ПДВ, ПДВ 0,2975 грн., разом з ПДВ 1,785 грн. - З 01.02.2020р. 1,63(3) грн. без ПДВ, ПДВ 0,33(3) грн., разом з ПДВ 1,96 грн» З 01.06.2020р. 1,79 грн. без ПДВ, ПДВ 0,36 грн., разом з ПДВ 2,15 грн» Пункт 4.2. Договору викласти в наступній редакції: « Загальна вартість цього Договору становить: 1 560 387,35 грн. (Один мільйон п’ятсот шістдесят тисяч триста вісімдесят сім грн. 35 коп.), крім того ПДВ - 312 077,47 грн. (Триста дванадцять тисяч сімдесят сім грн. 47 коп.), разом з ПДВ - 1 872 464,82 грн. (Один мільйон вісімсот сімдесят дві тисячі чотириста шістдесят чотири грн. 82 коп). З яких: 331 853 кВт з ресурсу споживання січень 2020року на загальну суму 592 357,61 грн. з ПДВ (П'ятсот дев'яносто дві тисячі триста п'ятдесят сім гривень 61 копійка) по ціні 1,785 грн. з ПДВ за 1 кВт/год. 253726 кВт з ресурсу споживання лютий 2020року - травень 2020 року на загальну суму 497302.96 грн. з ПДВ (Чотириста дев’яносто сім тисяч триста дві гривені 96 копійок) по ціні 1,96 грн. з ПДВ за 1 кВт/год. 364095 кВт з ресурсу споживання 01 червня 2020-31 грудня 2020 року на загальну суму 782804,25 з ПДВ за 1кВт/год». Зобов’язання сторін, по даній додатковій угоді, відповідно ч. З ст. 631 Цивільного кодексу України виникають з 01 червня 2020р.
    Номер додаткової угоди: 100
    Дата внесення змін до договору: 24.06.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
Договор
pdf
img20200624_10111731.pdf
    Номер: c7097898ee4f473c82083c6d445c595c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі та зміна ціни
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 24.06.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
img20200624_10102521.pdf
    Номер: db8c04c463a9468fb0c83023f8cbd7b4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Пункт 2.3 Договору викласти в наступній редакції: « 2.3. Найменування, одиниці вимірювання Товару визначаються умовами Договору, обсяг закупівлі електричної енергії становить: 933618,266 кВт/год». Пункт 4.1. Договору викласти в наступній редакції: «4.1. Ціна за 1 кВт. год. електричної енергії за цим договором становить : - З 01.01.2020р. 1,4875 грн. без ПДВ, ПДВ 0,2975 грн., разом з ПДВ 1,785 грн. - З 01.02.2020р. 1,63(3) грн. без ПДВ, ПДВ 0,33(3) грн., разом з ПДВ 1,96 грн» З 01.06.2020р. 1,79 грн. без ПДВ, ПДВ 0,36 грн., разом з ПДВ 2,15 грн» з 01.08.2020 р. 1,875 грн. без ПДВ, ПДВ 0,375 грн., разом з ПДВ 2,25 грн." - Пункт 4.2. Договору викласти в наступній редакції: « Загальна вартість цього Договору становить: 1 560 387,35 грн. (Один мільйон п’ятсот шістдесят тисяч триста вісімдесят сім грн. 35 коп.), крім того ПДВ - 312 077,47 грн. (Триста дванадцять тисяч сімдесят сім грн. 47 коп.), разом з ПДВ - 1 872 464,82 грн. (Один мільйон вісімсот сімдесят дві тисячі чотириста шістдесят чотири грн. 82 коп). З яких: 331 853 кВт з ресурсу споживання січень 2020року на загальну суму 592 357,61 грн. з ПДВ (П'ятсот дев'яносто дві тисячі триста п'ятдесят сім гривень 61 копійка) по ціні 1,785 грн. з ПДВ за 1 кВт/год. 253726 кВт з ресурсу споживання лютий 2020року - травень 2020 року на загальну суму 497302.96 грн. з ПДВ (Чотириста дев’яносто сім тисяч триста дві гривені 96 копійок) по ціні 1,96 грн. з ПДВ за 1 кВт/год.2841 кВТ з ресурсу споживання 01 червня 2020-31 липня 2020 року на загальну суму 6108,15 з ПДВ (Шість тисяч сто вісім гривень 15 копійок) по ціні 2,15 грн. з ПДВ за 1кВт/год».345198266 кВт з ресурсу споживання 01 серпня 2020 -31 грудня 2020 року на загальну суму 776696,10 грн. з ПДВ (Сімсот сімдесят шість тисяч шістсот дев’яносто шість гривень 10 копійок) по ціні 2,25 грн. з ПДВ за 1 кВт/год."
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 14.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
Додаткова угода
    Номер: 6495e5036d2846f994f10316940b6ae3
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: .3. Найменування, одиниці вимірювання Товару визначаються умовами Договору, обсяг закупівлі електричної енергії становить: 767 535 кВт.». 1.2. Пункт 4.1. Договору викласти в новій редакції: «п. 4.1. Ціна за 1 кВт./год. Електричної енергії за цим договором становить: з 01.01.2020 р. - 1,785 грн. (одна гривня 785 коп.) з ПДВ: з 01.02.2020 р. - 1,96 грн. (одна гривня 96 коп.) з ПДВ; з 01.06.2020 р. -2,15 грн. (дві гривні 15 коп.) з ПДВ; з 01.08.2020 р. -2,25 грн. (дві гривні 25 коп.) з ПДВ; з 01.09.2020 р. -2,40 грн. (дві гривні 40 коп.) з ПДВ; з 01.10.2020 р. -2,604 грн. (дві гривні 604 коп.) з ПДВ». 1.3. Пункт 4.2. Договору викласти в наступній редакції: «4.2. Загальна вартість всього обсягу поставки складає 1 560 387,35 грн. (один мільйон п’ятсот шістдесят тисяч триста вісімдесят сім гривень 35 копійок) з урахуванням ПДВ 260 064,56 грн. (двісті шістдесят тисяч шістдесят чотири гривні 56 копійки). З яких: 331 853 кВт з ресурсу споживання січень 2020 року на загальну суму 592 357,605 грн. з ПДВ (П’ятсот дев'яносто дві тисячі триста п’ятдесят сім гривень 61 копійка) по ціні 1,785 грн. з ПДВ за ІкВт/год. 253 726 кВт з ресурсу споживання лютий 2020 року - травень 2020 року на загальну суму 497 302,96 грн. з ПДВ (Чотириста дев’яносто сім тисяч триста дві гривні 96 копійок) по ціні 1,96 грн. з ПДВ за ІкВт/год. 2 841 кВт з ресурсу споживання червень 2020 року - липень 2020 р. на загальну суму 6 108,15 грн. з ПДВ (Шість тисяч сто вісім гривень 15 копійок) по ціні 2,15грн. з ПДВ за ІкВт/год. 903 кВт з ресурсу споживання серпень 2020 року (01.08.2020р. - 31.08.2020р - на загальну суму 2 031,75 грн. з ПДВ (дві тисячі тридцять одна гривня 75 копійок) по ціні 2,25грн. з ПДВ за ІкВт/год. 7241 кВт з ресурсу споживання вересень 2020 року (01.09.2020р.-30.09.2020р.) - на загальну суму 17378,40 грн. 3 ПДВ (Сімнадцять тисяч триста сімдесят вісім гривень 40 копійок) по ціні 2,40грн. з ПДВ за 1 кВт/год. 170 971 кВт з ресурсу споживання жовтень-грудень 2020 року (01.10.2020р.-31.12.2020 р.) - на загальну суму 445 208,485 грн. з ПДВ (Чотириста сорок п'ять тисяч двісті вісім гривень 49 копійок) по ціні 2,604 грн. з ПДВ за 1 кВт/год.» 2. Інші пункти Договору № 1 від 03.01.2020 р. залишаються без змін.
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 09.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано