-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021-2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Оголошено тендер
3 142 200.00
UAH
Номер:
5142bffa0aca45578bff1e5413dd6069
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-29-002804-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУ Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
36789395
Замовник:
КУ Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
36789395
Очікувана вартість:
3 142 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021-2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
29.11.2019 11:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Код ДК 021-2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Кількість
1050000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 142 200.00 UAH