• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хлібопродукти

Завершена

487 641.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 438.20 UAH
Номер: adb594afeab64c5888193598c27d9b61
Внутрішній номер закупівлі: 4082110
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-28-000837-c   
Замовник: Теплівський обласний психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Паталаха Світлана Едуардівна +380954055907 teplovskij@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 487 641.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 438.20 UAH
Період уточнення: 28.11.2019 14:24 - 03.12.2019 15:00
Період прийому пропозицій: 28.11.2019 14:24 - 13.12.2019 15:00
Аукціон: 16.12.2019 13:10 - 16.12.2019 13:31
Період кваліфікації: 16.12.2019 13:31 - 17.12.2019 15:52
Період завантаження договору: 16.12.2019 13:31 - 05.01.2020 13:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний вищого гатунку, булочки
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 24336 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 93630, Україна, Луганська область, ТЕПЛЕ, вул. Миру, буд. 4а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сіваківська Ірина Миколаївна

Оскарження: 16.12.2019 13:31 - 28.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 332 946.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2019 15:52
Документи 31
Скарги 0
ТОВ "ХЛІБНИЙ ДІМ КИРИЛОВА"
Початкова пропозиція 369 540.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 4e550d935f314951869548d1b4b2dbf7
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-28-000837-c-c1
Постачальник: ФОП Сіваківська Ірина Миколаївна
Номер договору: 1/01
Сума договору: 328 060.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 06.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договор хліб.pdf
pdf
специфікація.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s