-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлібопродукти
Оголошено тендер
487 641.00
UAH
Номер:
5e45e56c4f834e5fa14d6aa50ccdb129
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-28-000808-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Теплівський обласний психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190024
Замовник:
Теплівський обласний психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190024
Очікувана вартість:
487 641.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хлібопродукти
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.11.2019 12:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума487 641.00 UAH