-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлібопродукти
328 060.00
UAH без ПДВ
Номер:
4e550d935f314951869548d1b4b2dbf7
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-28-000837-c-c1
Замовник:
Теплівський обласний психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190024
-
Контактна особа:
Паталаха Світлана Едуардівна +380954055907 teplovskij@ukr.net
-
Адреса:
93630, Україна, Луганська область, ТЕПЛЕ, вул. Миру, буд. 4а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Сіваківська Ірина Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2762823867
-
Контактна особа:
Сіваківська Ірина Миколаївна +380956853444 sivakovskayfop@ukr.net
-
Адреса:
93613, Україна, Луганська область, Петропавлівка, вул. Миру, буд.85
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/01
Дата підписання:
06.01.2020 00:00
Період дії договору:
06.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
328 060.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
328 060.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний вищого гатунку, булочки
Кількість
24336 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020