-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з охорони приміщення)
Тендер Prozorro UA-2019-11-26-002788-b
на 2020 рік
Завершена
402 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 010.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 010.00 UAH
Номер:
0bb8bd5f49dc42c2abd300d89e2ae1da
Внутрішній номер закупівлі:
4068677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-26-002788-b
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, С.Петлюри, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голишко Тетяна Миколаївна 380362623297 tgolushko@rv.treasury.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
402 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 010.00 UAH
Період уточнення:
26.11.2019 14:59 - 01.12.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2019 14:59 - 11.12.2019 15:00
Аукціон:
12.12.2019 14:50 - 12.12.2019 15:23
Період кваліфікації:
12.12.2019 15:23 - 24.12.2019 14:49
Період завантаження договору:
24.12.2019 14:19 - 13.01.2020 14:19
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється протягом 14 банківських днів з дня отримання Замовником Акту наданих послуг (джерело фінансування закупівлі - державний бюджет)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони приміщення
Кількість
8784 людино-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Дівікс
Оскарження: 24.12.2019 14:12 - 04.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33463396
-
Контактна особа:
Твардовський Юрій Вікторович +380674106328 diviks_org@ukr.net http://www.diviks.com.ua
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, Житомир, Вул. Домбровського,86.
Оскарження: 24.12.2019 14:12 - 04.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
391 942.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
263 520.00 UAH з ПДВ
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "СЛУЖБА БЕЗПЕКИ "КОЛЬЧУГА"
Оскарження: 24.12.2019 14:19 - 04.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42268473
-
Контактна особа:
ТОВ СБ Кольчуга +380679987357 010818k@gmail.com
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ДУБНІВСЬКА, будинок 22
Оскарження: 24.12.2019 14:19 - 04.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
359 704.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 940.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2019 14:49
Документи
38
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Відок-ГІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33982542
-
Контактна особа:
Гамків Григорій Дем'янович 0503379837, ohorona-vidok@ukr.net
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Соборна, 63
Початкова пропозиція
368 928.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Приватне підприємство "АЛЬФА-ЩТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36222043
-
Контактна особа:
Соловей Артем Маркіянович 380673503549, 380673503549 2017.alfas@mail.ru
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Гетьмана Мазепи, 4А/6А, офіс 305
Початкова пропозиція
386 496.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
386 496.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
b9e43e9a00834654a4d4d176376967cd
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-26-002788-b-c2
Постачальник:
ТОВ "СЛУЖБА БЕЗПЕКИ "КОЛЬЧУГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42268473
-
Контактна особа:
ТОВ СБ Кольчуга +380679987357 010818k@gmail.com
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ДУБНІВСЬКА, будинок 22
Номер договору:
1-20
Сума договору:
150 465.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.01.2020 00:00 - 11.07.2020 00:00
Дата підписання:
11.01.2020 11:00
Статус:
Виконаний