• Відкриті торги
  • КЕП

Охоронні послуги (Послуги з охорони приміщення)

Закупівля послуг з охорони приміщення

150 465.60 UAH без ПДВ
Номер: b9e43e9a00834654a4d4d176376967cd
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-26-002788-b-c2
Замовник: Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
Постачальник: ТОВ "СЛУЖБА БЕЗПЕКИ "КОЛЬЧУГА"
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис: Закупівля послуг з охорони приміщення
Номер договору: 1-20
Дата підписання: 11.01.2020 11:00
Період дії договору: 11.01.2020 00:00 - 11.07.2020 00:00
Сума договору: 150 465.60 UAH без ПДВ
Оплачено: 150 465.60 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони приміщення
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 3888 людино-година
Період постачання 01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. С.Петлюри, 13 На карті

Внесені зміни

    Номер: c8f9ccc0521446db896f596046e2ecef
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі. Обсяг - 3888 людино-години. Ціна договору - 150465,60 грн без ПДВ.
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода № 1/2-20
    Дата внесення змін до договору: 11.01.2020 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 1-2-20.pdf
p7s
sign.p7s