-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з охорони приміщення
Оголошено тендер
402 000.00
UAH
Номер:
79533d175ffa4bf4bf9985f7d20ebc52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-26-002297-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
Очікувана вартість:
402 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з охорони приміщення
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.11.2019 13:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума402 000.00 UAH