-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-11-26-001449-b
Завершена
764 725.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 823.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 823.63 UAH
Номер:
eb709f16afc54382bc4f0e528b8690e2
Внутрішній номер закупівлі:
4066690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-26-001449-b
Замовник:
Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335683
-
Адреса:
92612, Україна, Луганська область, смт. Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Хідьгора +380991376102 nd.glbuh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
764 725.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 823.63 UAH
Період уточнення:
26.11.2019 12:02 - 02.12.2019 12:01
Період прийому пропозицій:
26.11.2019 12:02 - 12.12.2019 12:01
Аукціон:
13.12.2019 15:04 - 13.12.2019 15:25
Період кваліфікації:
13.12.2019 15:25 - 18.12.2019 11:48
Період завантаження договору:
17.12.2019 14:48 - 06.01.2020 14:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
49000 метри кубічні
Період постачання
до 30.04.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Оскарження: 13.12.2019 15:25 - 28.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Оскарження: 13.12.2019 15:25 - 28.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
275 772.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 772.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.12.2019 14:48
Документи
52
Скарги
0
ТОВ "ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 17.12.2019 14:48 - 29.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40268230
-
Контактна особа:
Валерія Горова +380505578413 zbut@luggas.com.ua
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 87, кімната 307
Оскарження: 17.12.2019 14:48 - 29.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
455 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
455 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.12.2019 11:48
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
ba041265b8e140538bdcc20c437b752d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-26-001449-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40268230
-
Контактна особа:
Валерія Горова +380505578413 zbut@luggas.com.ua
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 87, кімната 307
Номер договору:
2020/Б-НВП/1
Сума договору:
455 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
379 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
03.01.2020 15:44
Статус:
Виконаний