-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
764 725.00
UAH
Номер:
96037fd277ad402b9c7d5d5a7dc6a50d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-26-002180-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
НИЖНЬОДУВАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335683
Замовник:
Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335683
Очікувана вартість:
764 725.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
26.11.2019 11:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума764 725.00 UAH