-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
455 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
ba041265b8e140538bdcc20c437b752d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-26-001449-b-b1
Замовник:
Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335683
-
Контактна особа:
Марина Хідьгора +380991376102 nd.glbuh@gmail.com
-
Адреса:
92612, Україна, Луганська область, смт. Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40268230
-
Контактна особа:
Валерія Горова +380505578413 zbut@luggas.com.ua
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 87, кімната 307
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
2020/Б-НВП/1
Дата підписання:
03.01.2020 15:44
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
455 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 75 950.00 UAH)
Оплачено:
326 597.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 432.90 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
49000 метри кубічні
Період постачання
до 30.04.2020