-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2019-11-25-000206-a
Завершена
10 667 344.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 53 336.72 UAH
мін. крок: 0.5% або 53 336.72 UAH
Номер:
aab61719648a48a6ab28451d3c4859fb
Внутрішній номер закупівлі:
4059315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-25-000206-a
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144697
-
Додаткова контактна особа:
Щерба Стефан Стефанович +380380322278 rmk01@ukr.net
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Козацька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щерба Стефан Стефанович +380380322278 rmk01@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 667 344.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
53 336.72 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
150 000.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2019 11:23 - 15.12.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2019 11:23 - 25.12.2019 18:00
Період прекваліфікації:
25.12.2019 18:01 - 16.01.2020 00:00
Аукціон:
16.01.2020 13:23 - 16.01.2020 13:44
Період кваліфікації:
16.01.2020 13:44 - 17.01.2020 16:13
Період завантаження договору:
16.01.2020 13:44 - 05.02.2020 13:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описджерело фінансування: кошти державного бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Кількість
1333418 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
81100, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 16.01.2020 13:44 - 28.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
МАЛАНІЙ МИКОЛА 380685887337, 380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Оскарження: 16.01.2020 13:44 - 28.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
6 560 416.56 UAH з ПДВ /
6 560 416.56 UAH з ПДВ
6 560 416.56 UAH з ПДВ
Документи
90
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Витрикуш Світлана Степанівна 380964689259, 380964689259 Svitlana.Vytrykush@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Початкова пропозиція
7 200 457.20 UAH з ПДВ /
7 200 457.20 UAH з ПДВ
7 200 457.20 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
10.01.2020 09:56
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
124
Скарги
0
Контракти
Номер:
77752f84b3eb43d8be467afd8117b304
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-25-000206-a-b1
Постачальник:
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
МАЛАНІЙ МИКОЛА 380685887337, 380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Номер договору:
1
Сума договору:
3 807 490.43 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 172 908.69 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
06.02.2020 00:00
Статус:
Підписаний