-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
3 807 490.43
UAH з ПДВ
Номер:
77752f84b3eb43d8be467afd8117b304
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-25-000206-a-b1
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144697
-
Контактна особа:
Щерба Стефан Стефанович +380380322278 rmk01@ukr.net
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Козацька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
МАЛАНІЙ МИКОЛА 380685887337, 380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
06.02.2020 00:00
Період дії договору:
06.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
3 807 490.43 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 634 581.74 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Кількість
1333418 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
81100, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
0b10b2db68004ab6a8092dd53c60c125
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зняття ціни у зв'язку зі зменшенням фінансування на 2020 рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
13.02.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
dd25ed2ed1384e67921b9e67b996ed03
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
скасування дод. угоди №1(невчасна реєстрація у Державній казначейській службі України) та зміна фінансування.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
10.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
719f3ecbce2a48999a4b65920bca3a5e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
21.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
02948fd015594f799da9dfc40d8e0f99
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
5/2
Дата внесення змін до договору:
05.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4ce37fe425bb4f4897b82e6f5021d5f3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення фінансування
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
02.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
db3aa4150ebc488186e712fc6ddd33bb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
04.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано