-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
10 667 344.00
UAH
Номер:
10bed296f415407b8dcb57ffee585aa9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-25-001215-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144697
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144697
Очікувана вартість:
10 667 344.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
25.11.2019 10:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума10 667 344.00 UAH