• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка, плінтуса та сходинки, які будуть використані під час проведення реставраційних робіт на пам’ятці архітектури національного значення по об’єкту "Реставрація адміністративної будівлі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, буд. 37")

Завершена

1 588 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 880.00 UAH
Номер: 1a41d970cd3f456a94d0607a9a02e1b7
Внутрішній номер закупівлі: 4057773
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-23-000117-b   
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ПОЛТАВІ
Контактна особа: Дмитро Герасименко +380993595863 mtzdbrpoltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 588 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 880.00 UAH
Період уточнення: 23.11.2019 15:19 - 28.11.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2019 15:19 - 08.12.2019 18:00
Аукціон: 09.12.2019 12:45 - 09.12.2019 13:06
Період кваліфікації: 09.12.2019 13:06 - 13.12.2019 17:36
Період завантаження договору: 09.12.2019 13:06 - 29.12.2019 13:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка, плінтуса та сходинки, які будуть використані під час проведення реставраційних робіт на пам’ятці архітектури національного значення по об’єкту «Реставрація адміністративної будівлі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, буд. 37)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2062 метри квадратні
Період постачання до 24.12.2019
Місце постачання 36014, Україна, Полтавська область, Полтава, Соборності 37 На карті
44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка, плінтуса та сходинки, які будуть використані під час проведення реставраційних робіт на пам’ятці архітектури національного значення по об’єкту «Реставрація адміністративної будівлі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, буд. 37)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2616 погонний метр
Період постачання до 24.12.2019
Місце постачання 36014, Україна, Полтавська область, Полтава, Соборності 37 На карті
44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка, плінтуса та сходинки, які будуть використані під час проведення реставраційних робіт на пам’ятці архітектури національного значення по об’єкту «Реставрація адміністративної будівлі Територіального управління Державного бюро розсл445ідувань, розташованого у місті Полтаві за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, буд. 37)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 445 штуки
Період постачання до 24.12.2019
Місце постачання 36014, Україна, Полтавська область, Полтава, Соборності 37 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ІСПОЛІН

Оскарження: 09.12.2019 13:06 - 24.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 575 611.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 558 279.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2019 17:36
Документи 10
Скарги 0
ТОВ 380 В
Початкова пропозиція 1 587 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 567 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: da46a2313a1a480dac5a0ea0ea8c28da
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-23-000117-b-b1
Постачальник: ТОВ ІСПОЛІН
Номер договору: 160
Сума договору: 1 255 555.28 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 046 296.07 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 24.12.2019 21:49
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №160 від 24.12.2019 (2).pdf
pdf
Додатковий договір №164_1 від 24.12.2019.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s