-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка, плінтуса та сходинки, які будуть використані під час проведення реставраційних робіт на пам’ятці архітектури національного значення по об’єкту "Реставрація адміністративної будівлі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, буд. 37")
Тендер Prozorro UA-2019-11-23-000117-b
Завершена
1 588 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 880.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 880.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2019 15:19 - 28.11.2019 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим