• Відкриті торги
  • КЕП

44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка, плінтуса та сходинки, які будуть використані під час проведення реставраційних робіт на пам’ятці архітектури національного значення по об’єкту "Реставрація адміністративної будівлі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, буд. 37")

1 255 555.28 UAH з ПДВ
Номер: da46a2313a1a480dac5a0ea0ea8c28da
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-23-000117-b-b1
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ПОЛТАВІ
Постачальник: ТОВ ІСПОЛІН
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору: 160
Дата підписання: 24.12.2019 21:49
Період дії договору: 24.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 255 555.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 209 259.21 UAH)
Оплачено: 1 255 555.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 209 259.21 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка, плінтуса та сходинки, які будуть використані під час проведення реставраційних робіт на пам’ятці архітектури національного значення по об’єкту «Реставрація адміністративної будівлі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, буд. 37)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2062 метри квадратні
Період постачання до 24.12.2019
Місце постачання 36014, Україна, Полтавська область, Полтава, Соборності 37 На карті
44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка, плінтуса та сходинки, які будуть використані під час проведення реставраційних робіт на пам’ятці архітектури національного значення по об’єкту «Реставрація адміністративної будівлі Територіального управління Державного бюро розсл445ідувань, розташованого у місті Полтаві за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, буд. 37)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 445 штуки
Період постачання до 24.12.2019
Місце постачання 36014, Україна, Полтавська область, Полтава, Соборності 37 На карті

Внесені зміни

    Номер: 2197943acc6e4d47906d39f8f9296071
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 164/1
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2019 22:00
    Статус:
    Опубліковано